HR Sygnał: Dyrektywa o ochronie sygnalistów

Czytaj więcej

Jak pomóc Ukrainie?
 

Czytaj więcej

Usługi

Global Mobility&Immigration

Doradzamy we wszelkich sprawach związanych z międzynarodową mobilnością pracowników, w tym w kwestiach imigracyjnych, podatkowych  i ZUS-owych. Proponujemy praktyczne rozwiązania z uwzględnieniem naszego wieloletniego doświadczenia.

Asystujemy przy dopełnianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem pracowników zagranicę – delegowaniem do UE; delegowaniem oraz zatrudnieniem poza UE; relokacjami, w tym zatrudnianiem w kilku krajach; tworzeniem międzynarodowych struktur zatrudnienia.

Obsługujemy od początku do końca proces uzyskiwania niezbędnych zezwoleń na pracę i wiz w przypadku pracowników delegowanych poza UE.

Koordynujemy międzynarodowe projekty na zasadzie one-stop-shop.

Korzystamy z pomocy zagranicznych kancelarii, pozostając opiekunem i koordynatorem międzynarodowych projektów na zasadzie one-stop-shop. W ten sposób zapewniamy Klientom komfort współpracy z jedną dedykowaną osobą w całym projekcie.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów dla wielu branż, takich jak transport i  logistyka, budownictwo, finanse i  bankowość, BPO/SCC . Znamy ich specyfikę.

Przygotowujemy polityki i regulaminy global mobility.

Nasi eksperci

Karolina Schiffter

Adwokat, Partner

Karolina Schiffter

Tomasz Rogala

Radca prawny, Partner

Tomasz Rogala