HR Sygnał: Ochrona sygnalistów

Czytaj więcej

Zapisz się na wydarzenie:
Webinar: 10 najważniejszych zasad przeciwdziałania mobbingowi – nowe przepisy podejście nr 3

Zapraszamy do udziału w kolejnym webinarze z cyklu “10 zasad”: 10 najważniejszych zasad przeciwdziałania mobbingowi – nowe przepisy podejście nr 3.

Prace nad nowymi przepisami dotyczącymi mobbingu zdają się mocno przyspieszać. Trudno w to uwierzyć, ale może właśnie obserwujemy ostatni etap prac nad tymi regulacjami. Chcemy opowiedzieć co tym razem pozmieniał ustawodawca, jakie obowiązki czekają na pracodawców i czy nowe zasady to rzeczywiście nowa jakość w przeciwdziałaniu mobbingowi. To nasze kolejne podejście do tego tematu i kolejny raz będzie praktycznie, dynamicznie i bez recytowania przepisów.

Termin: 24 marca br., godz. 11:00 – 11:45, online.
Prelegenci: adw. Krzysztof Gąsior, adw. Ilona Zacharska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Informacje dodatkowe:

  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wymaga rejestracji z adresu w domenie firmowej.
  • O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają Klienci Kancelarii.
  • Kancelaria zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia.
  • Potwierdzeniem zaakceptowania zgłoszenia będzie wysłany przez Kancelarię link umożliwiający połączenie, najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie.