HR Sygnał: Dyrektywa o ochronie sygnalistów

Czytaj więcej

Jak pomóc Ukrainie?
 

Czytaj więcej

Webinar: Strategicznie o prawie pracy i HR w 2024 r.

18.01.2024

Zapraszamy do udziału w webinarze: Strategicznie o prawie pracy i HR w 2024 r.

Termin: 8 lutego br., godz. 12:00-13:00, online.

Prelegenci:

Andrzej Borczyk
Lider biznesu z doświadczeniem zdobytym w rolach operacyjnych, sprzedażowych oraz HR w globalnych firmach: Mars, Diageo, Microsoft, Grupa Żywiec/Heineken, CCC w Polsce i Europie

Współzałożyciel HRInfluencers, HRExplorers, mentor w programach LeadersIn oraz Forum Liderek Biznesu. Wykładowca na studiach Akademii Leona Koźmińskiego oraz SWPS. Prezenter na globalnych konferencjach Unleash oraz HRD Summit.
Głęboko wierzy, że w szybko rozwijającym się i zmieniającym otoczeniu o przewadze konkurencyjnej firm decydują nie tylko innowacyjne produkty, doskonałe procesy ale przede wszystkich zaangażowany zespół, skupiony na celach i wykorzystujący nowe technologie. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagielońskiego, a jego pasją jest tenis, narty i czas z bliskimi.

Monika Smulewicz
Ekspertka prawa pracy i edukatorka rynku pracy, CEO HR na Szpilkach®

Uznany praktyk i ekspertka prawa pracy. Od ponad 20 lat edukuje pracowników i menedżerów w obszarze prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń oraz efektywnego i zgodnego z prawem zarządzania kapitałem ludzkim w organizacjach. Prekursorka szkoleń online z zakresu prawa pracy w Polsce. Założycielka społeczności HR na Szpilkach® liczącej ponad 70 000 specjalistów kadr, płac i HR. Dyrektor Zarządzająca Eduwersum® Collegium Rozwoju HR – projektu, w ramach którego od 2017 roku z sukcesem przeszkolonych zostało już ponad 20 000 osób z całej Polski. „Sparingpartnerka biznesu”. Wspiera przedsiębiorców w obszarze kadrowo–płacowym, rozwiązując problemy, z którymi borykają się dynamicznie rozwijające się organizacje. Partnerka merytoryczna Eplanner – nowoczesnej aplikacji do planowania i rozliczania czasu pracy. Przez wiele lat dyrektor zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac w międzynarodowej korporacji, gdzie współzarządzała pracą ponad 300-osobowego zespołu świadczącego usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla rozwijających się klientów polskich i zagranicznych.

Krzysztof Nowak
Prezes Mercer Polska

Dyrektor generalny Mercer Polska i konsultant ds. emerytur. Z wykształcenia finansista i inwestor, ale pracując w Mercerze od ponad 20 lat zdobył wiedzę i doświadczenie w zakresie szeroko pojętego doradztwa personalnego, w tym wynagrodzeń, długoterminowych planów motywacyjnych i świadczeń, w szczególności programów emerytalnych i oszczędnościowych. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (finanse i bankowość), a pierwsze 10 lat spędził pracując na polskim rynku akcji – od pierwszej sesji na GPW i oficjalnego otwarcia w kwietniu 1991 roku.

Sławomir Paruch
Radca prawny, partner w PCS | Littler

Od blisko 25 lat doradza przedsiębiorcom w sprawach HR. Jest jednym z najwybitniejszych ekspertów prawa pracy w Polsce, w tym specjalistą w zakresie sporów sądowych, sporów zbiorowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz zwolnień grupowych i indywidualnych. Specjalizuje się w sprawach dot. związków zawodowych oraz dot. mobbingu, dyskryminacji, godzin nadliczbowych oraz umów o zakazie konkurencji. Jest ekspertem w zakresie zasad wynagradzania oraz premiowania pracowników.

 

Udział jest bezpłatny.

Prelegent: Sławomir Paruch