HR Sygnał: Dyrektywa o ochronie sygnalistów

Czytaj więcej

Jak pomóc Ukrainie?
 

Czytaj więcej

#robimycolubimy: Yuliia Pluska – zabiegana artystka

07.10.2022

Dużo pracujemy, często pod presją czasu, wiele od siebie wymagamy, żeby dostarczać naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, ale nie od dzisiaj wiadomo, że nie samą pracą człowiek żyje….

Nasi Pracownicy to niesamowite osobowości, świetni merytorycznie z bogatymi zainteresowaniami i ciekawymi pasjami. Zaprezentujemy ich sylwetki w cyklu #robimycolubimy, ponieważ #robimycolubimy w pracy i poza pracą 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką naszego kolejnego pracownika w ramach cyklu #robimycolubimy. Yuliia Płuska jest asystentką ds. marketingu. W kancelarii wspiera zespół w działaniach z obszaru marketingu oraz business development, głównie związanych z marketingiem interaktywnym. Obecnie kontynuuje studia na wydziale Ekonomii i Zarządzania, łącząc wiedzę teoretyczną z praktyką w kancelarii.  Sama o sobie mówi skromny człowiek wielu talentów. Jej pasją stało się bieganie, o którym nieco więcej poniżej.  Ale czy tylko?

1. Yuliia, mówisz, że jesteś człowiekiem wielu talentów – jakie zatem masz pasje?
Zgadza się! Jak mówiła moja nauczycielka chemii „wszystko, czego jest więcej niż dwa – już jest wiele”. 😊 Rzeczywiście, od wczesnego dzieciństwa interesowało mnie wiele rzeczy, dlatego cały wolny czas poświęcałam na rozwijanie nowych pasji.
W wieku 5 lat wraz ze starszą siostrą zaczęłyśmy uczęszczać na zajęcia gimnastyki artystycznej, ale nie tylko – zawszę mnie ciągnęło do twórczości artystycznej – więc uparłam się, że chce nauczyć się rysować. I tu się zaczęło! Od tego czasu zawsze rysunek towarzyszył mi w życiu. Do szkoły rysunku chodziłam przez 5 lat, ale po kilkuletniej przerwie wróciłam na kolejne 6. Właśnie tam pokochałam akwarele. Moja pasja do rysunku pomogła mi w kształtowaniu mojego dalszego życia – dzięki niej dostałam się na stypendium do College`u Przemysłu Lekkiego w Kijowie. Tam zdobyłam pierwsze wykształcenie – Projektant ubrań/Malarz. I choć minęło już od tego sporo lat, do dziś wykorzystuje talent malarski, także w pracy zawodowej.

2. Powiesz o tym coś więcej jak swój talent artystyczny łączysz z pracą?
W moim przypadku, nie jest to trudne. Studiując Marketing nie sądziłam, że zdolności wizualne będą tak bardzo potrzebne. Pracując w zespole marketingu bardzo mi to pomaga: prace graficzne, „oko wizualisty”, wyobraźnia – korzystam z tego wszystkiego na co dzień, m.in. tworząc różnego rodzaju materiały graficzne lub e-booki.

3. To piękne! Ale z tego co wiem, uwielbiasz również sport. Jaki sport daje Ci największą frajdę?
W ciągu ostatnich lat, jest to zdecydowanie bieganie. Długie przejażdżki rowerowe również nie są mi obce, ale moim uniwersalnym sposobem na odpoczynek fizyczny i psychiczny jest bieganie. Nawet po długim dniu i zmęczeniu fizycznym decyduję się na wieczorny bieg.

4. Co Cię zainspirowało do wzięcia udziału w Poland Business Run i półmaratonie?
Wydaje mi się, że chęć stawiania sobie celów i silna motywacja, by je osiągać. W tym roku po raz pierwszy przebiegłam półmaraton. Od samego początku wiedziałam, że go ukończę! Żadne słowa nie są w stanie wyrazić emocji i radości, kiedy docierasz na metę. To wulkan emocji! I właśnie one inspirują do kolejnych wyzwań. W swojej kategorii wiekowej zajęłam 3 miejsce, co było bardzo mobilizujące 😊

5. Czy aktywność fizyczna zawsze była obecna w Twoim życiu?
Tak. I nie było to tylko bieganie. Pochodzę z „rodziny sportowej” i bieganie rzeczywiście było tym jednym wspólnym sportem, który uwielbiała cała rodzina. Jako dziecko zdążyłam nauczyć się karate oraz uzyskać pomarańczowy pas, uczestniczyć w ogólnokrajowych konkursach tańców towarzyskich i latynoamerykańskich, a także ćwiczyć u byłego reprezentanta Ukrainy na Igrzyskach Olimpijskich skoki wzwyż. Sport zawsze mi towarzyszył i jest ważnym elementem mojej historii.

6. Czyje treningi podglądasz na Stravie?
Mam niewiele osób, które śledzę, ale zdecydowanie są to osoby, które mnie motywują. Jest tam też dużo osób z kancelarii, które niniejszym serdecznie pozdrawiam! Do przodu! Jesteście wielcy! 😊

Yuliia dziękuję za rozmowę i życzę realizacji planów oraz kolejnych pokonanych kilometrów!

 

Fotorelacja jest dostępna tutaj.