HR Sygnał: Dyrektywa o ochronie sygnalistów

Czytaj więcej

Jak pomóc Ukrainie?
 

Czytaj więcej

Piotr Kuźniak

Radca prawny, Starszy prawnik

Jest prawnikiem z 19-letnim doświadczeniem w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców. Pracował przez wiele lat jako in-house lawyer w dziale prawnym dużej spółki Skarbu Państwa operującej w branży IT, gdzie zdobył doświadczenie w obsłudze prawnej dużych i skomplikowanych projektów. Od ponad 5 lat doradza polskim i zagranicznym klientom w sprawach HR. Szerokie spektrum jego doradztwa obejmuje prawo pracy zarówno w aspekcie indywidualnym, jak i zbiorowym. Specjalizuje się w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz doradztwie wymagającym negocjacji ze związkami zawodowymi. Często podejmuje się prowadzenia nieszablonowych spraw, gdzie prawo pracy przeplata się z innymi dyscyplinami prawa.

Autor publikacji prasowych oraz książkowych z zakresu prawa pracy a także wystąpień w radiu i telewizji. Prowadzi dedykowane szkolenia z zakresu tematyki HR dla przedsiębiorców.

Reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz przed Sądem Najwyższym w zakresie skargi kasacyjnej.

Stowarzyszenia

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie

Wykształcenie

  • Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego
  • Szkoła Prawa Angielskiego i Unii Europejskiej współorganizowana przez Uniwersytet Warszawski i University of Cambridge

Język

  • angielski